Uudised

Prindi
25.05.2024

Ladies Tour of Estonia võitis Eline Van Rooijen, eestlanna Laura Lizette Sander sprintis kolmandaks

Ladies Tour of Estonia (104,2 km) võitis tugevas finishiheitluses Norra profiklubi Coop-Repsoli esindaja Eline Van Rooijen. Talle järgnesid Leedu koondise esindaja Olivija Baleišyte ning Eesti koondise esindaja Laura Lizette Sander.

Ladies Tour of Estonia finish. Autor: Aldis Toome.

 

Tänasel Ladies Tour of Estonial tehti mitmeid äraminekukatseid. Kruusalõigul said pelotonilt eest ära Eesti Rahvuskoondise esindaja Laura Lizette Sander ning Norra profiklubi Coop-Repsoli esindaja Magdalene Lind. See äraminekukatse ei õnnestunud ning õige pea proovisid eest ära saada Kristel Sandra Soonik (Eesti rahvuskoondis), Stina Kagevi (Coop-Repsol) and Julia Börgström (Rootsi rahvuskoondis). Ka see äraminekukatse luhtus.

 

Kui naised jõudsid linnaringidele, sai esimesel Lossi tänava tõusul väikese vahe sisse Eesti koondise esindaja Elisabeth Ebras. Vahe oli väikene ning enne finishit püüti Ebras kinni.

 

Tugevas finishiheitluses näitas kõige paremat jalga Norra profiklubi Coop-Repsoli rattur Eline Van Rooijen. „Sõit oli raske, aga kontrollisime seda ja tegime tiimiga head tööd. Linnaringidel oli väga raske ja alles mõned sekundid enne finishijoont sain aru, et võin selle sõidu võita. Olen väga rahul,“ selgitas Rooijen.

 

Teisena tuli üle finishijoone Leedu koondise rattur Olivija Baleišyte ning kolmandana eestlanna Laura Lizette Sander. „Kahju, et esialgse rünnakuga rootslanna kaasa ei tulnud, aga üldjoontes võib rahule jääda. Tiim oli tubli täna,“ selgitab Sander.

 

 

Parim noorrattur oli samuti Laura Lizette Sander.

 

Tänaste tulemustega saab tutvuda SIIN.

  • Suurtoetajad:

  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee